Podmínky prodeje - syrský

POŘÍZENÍM KŘEČKA ODEMĚ, DÁVÁTE AUTOMATICKY SOUHLAS S TĚMITO PODMÍNKAMI:

- Klec/box/terárium o velikosti minimálně 75x40x40 cm, čím větší, tím lepší. Klec s rozestupy mezi mřížemi maximalně 1cm. Při větším rozestupu křeček uteče. Můžete velké mezery proplést pletivem. Terárium musí mít zabezpečenou vrchní část a musí být dobře odvětrávané.

- Kolečko o velikosti alespoň 28cm a s celovýplní. Hladké, bez výstupků. Nejlépe bez středové tyčky, na kterou se mohou dlouhosrstým samcům namotat srst. Zákaz kovových drátěných kol, ty jsou smrtelné.

- Žádné plastové tunely a domky! Převážně dřevěné a přírodní vybavení. Samozřejmostí je dřevěný domeček, napáječka, miska na krmivo, přírodní úkryty.

- Podestýlka, která nepráší: hobliny, Milla more, konopné pazdeří, hnědé Kaytee, bílý Cunipic, (ne asan).

- Část nebo celá ubikace musí být s vrstvou podestýlky alespoň 20cm vysokou, kvůli norám.

- Kvalitní směs krmení např. Goldie od Křupátka, Puur, Versele laga nature, Korona natury, Mixerama, Rodipet, Brit, JR farm, Little one. Bez medů a barviv.

Žádám od Vás celoživotní informace o křečkovi. O jeho zdraví, chování a případných problémech (kvůli dalším generacím). Je to pro mě velmi důležité, proto Vás prosím, najděte chvíli času mi na zprávu odepsat. Zprávy typu "není to moje povinnost" "nic jsme nepodepisovali" "nemusí Vás to zajímat" jsou nepřijatelné!

Pokud budete chtít křečka přeprodat, darovat, tak pouze s mým písemným souhlasem. Vyhrazuji si také možnost předkupního práva na všechny křečky odemě a to za polovinu původní kupní ceny (platí i pro křečky prodané nebo darované do chovu).

Při závazné rezervaci vyžaduji zálohu 50 % z ceny zvířete, která je v případě, že si koupi rozmyslíte, nevratná. (Chovatel si vyhrazuje právo rezervaci z vážných důvodů zrušit, v tomto případě se záloha vrací v plné výši. Záloha se vrací i v případě, že by křeček před předáním uhynul. )

Křeček není hračka a pro dítě mladší jak 7 let ho neprodávám. Bez přítomnosti rodičů prodávám jen osobám starším 15ti let. Mladším jen se souhlasem rodičů. Podmínkou prodeje je odeslání fotky budoucí ubikace křečka a zaplacení zálohy. Nepodporuji bezhlavé množení. Takže pokud nejste registrovaná chovatelská stanice, bohužel vám nemůžu prodat samce i samici. P. S. jeden křeček=jedna klec! Mám právo na zrušení rezervace.

Více informací na ČKK https://krecciklub.cz/eticky-kodex/

Chov je NEZISKOVÝ. Příjmy z prodeje pokryjí jen zlomek nákladů na chov. Částky vybrané za prodej jdou obratem zpět ke křečkům v podobě vybavení, krmení a podestýlky.

Více informací k chovu, značky klecí, krmiv atd zde:https://www.facebook.com/108297321361607/posts/379197377604932/